Galeria

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Pierwszy Dzień Wiosny – wszystkie grupy

Pierwszy Dzień Wiosny przyniósł wiele wrażeń. Żegnaliśmy Marzannę i hucznie witaliśmy nowe, słoneczne dni na przedszkolnym placu zabaw. Było konfetti, śpiew, a także fascynacja tych, którzy po raz pierwszy mieli okazję brać udział w takim wydarzeniu. Wszyscy razem – Gumisie, Puchatki, Minionki i Smerfy 🙂

Spotkanie z podróżnkiem

W czwartek, 01.02.2018 grupa Smerfów i Puchatków zaprosiła do Przedszkola alpinistę, taternika, członka Klubu Szalonego Podróżnika, Pana Mariusza Jaworskiego. Przedszkolaki dowiedziały się jak nazywa się sprzęt niezbędny do wspinaczki wysokogórskiej, na jakie niebezpieczeństwa jesteśmy narażeni w górach. Każdy Przedszkolak miał okazję założyć wybrany sprzęt, obejrzeć zdjęcia ze szczytu gór. Serdecznie dziękujemy Panu Mariuszowi za poświęcony czas oraz przekazaną wiedzę.

Balik karnawałowy

W czwartek, 11 stycznia, w Tęczowej Krainie odbył się pierwszy balik karnawałowy. Już od samego rana sala Gumisiów wypełniona była kolorowymi balonami, dmuchanymi zwierzątkami, a przede wszystkim księżniczkami, strażakami, motylkami i supermenami. Pojawili się także stróże prawa, żołnierze i bohaterowie najpopularniejszych bajek. Całą imprezę prowadził DJ, który wiedząc co interesuje dzieci, odpowiednio dostosował utwory. Nie mogło zabraknąć kaczuszek, krasnoludków i popularnego, nawet w gronie najmłodszych dzieci, Despacito. Po udanej zabawie wszyscy udali się na poczęstunek i sesję zdjęciową w klimacie bajki” Kraina Lodu”.

Fotorelacja z Jasełek i spotkań z Gwiazdorem

Pozostałe zdjęcia