STOKROTKI

Andrzejki

Dnia 27.11 obchodziliśmy Andrzejki, było bardzo magicznie. Dzieci miały wróżby: między innymi lanie woskiem, odbyła się andrzejkowa uczta oraz imprezka. Hokus pokus, czary mary!

Dzień Misia

Święto Niepodległości

Dnia 10 listopada grupa Stokrotki obchodziła Święto Niepodległości, dzieci zapoznały się z historią, poznały symbole narodowe oraz odśpiewały hymn, świętowaliśmy hucznie a na sam koniec skosztowalismy rogale świętomarcińskie. Dzień Niepodległości to jednak trudne świetego do zrozumienia dla dzieci ale najważniejsze żeby od najmłodszych lat kształtować postawy szacunku do historii naszego kraju. Stokrotki spisały się na medal.

Dzień dyni

Dnia 28 października Stokrotki obchodziły Dzień Dyni. Dzieci dostały medale oraz odbyła się dyskoteka dyniowa a na sam koniec miały smaczny poczęstunek.

Dzień Drzewa

Dnia 13 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Drzewa. Dzieci poznały zwierzęta jakie mieszkają w lesie, jak zbudowane jest drzewo, segregowaly drzewa liściaste i iglaste, stworzyliśmy jedno wspólne drzewo odbijając raczki oraz byliśmy kupić i zasadzić drzewko. Był to bardzo pracowity dzień.

Dzień Poczty

Kolory wokół nas

Dzień Chłopca

Owoce to są witaminy.

Tematem tygodnia były OWOCE. Stokrotki poznały jak wyglądają i jak smakują poszczególne owoce oraz miały okazje zrobić świeży sok z pomarańczy i go skosztować.

Dzień Jesieni

Dzisiaj obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Jesieni z tej okazji dzieci poznały dary jesieni, zrobiły prace plastyczna pt. ,, Pani Jesień” oraz byliśmy na bardzo długim spacerze w parku szukać Pani Jesień.

Dzień Przedszkolaka

Dzisiaj w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji grupa Stokrotki miała w swojej sali seans filmowy oraz bawiła się aksamitną masą plastyczną.

Bezpieczna droga do przedszkola.

NASZE PIERWSZE DNI W PRZEDSZKOLU

Pierwszy tydzień adaptacji w przedszkolu upłynął nam na poznawaniu siebie, odkrywaniu nowych zabawek w sali oraz na przyzwyczajaniu się do zasad przedszkolnych. Cały tydzień to była jedna wielka zabawa. Z dnia na dzień jest coraz lepiej.