MOTYLKI

Andrzejki

Dzień Misia

Narodowe Święto Niepodległości

Eksperymenty z wodą i deszczowa chmura

Dzień Dyni

Dzień Poczty

Motylki obchodzili Dzień Poczty. W nawiązaniu do tego święta dzieci dowiedzialy sie na czym polega praca listonosza, jak wygląda droga listu od nadawcy do odbiorcy. Na koniec wybrali sie na wycieczkę do pobliskiej poczty aby nadać kartke pocztowa.

Dzień drzewa

Tego dnia Dzieci dowiedzialy się dlaczego drzewa są tak ważne w przyrodzie, jak należy je chronić i co można zrobić, żeby drzew było jak najwięcej. Poznaly również zwierzęta które możemy spotkać w lesie. Następnie wspólnie wykonaly pracę plastyczna Drzewo A na koniec razem z innymi grupami Motylki posadziły drzewo w ogrodzie przedszkolnym.

Dzień Chłopca

Z okazji Dnia Chłopca wszystkie dziewczynki złożyli naszym chłopcą życzenia. Niespodziankę dla wszystkich dzieci przygotowały rodzice. Przedszkolaki otrzymały również coś słodkiego a ich twarze cały dzień promieniały uśmiechem.

Jesień w sadzie

Dzień Jesieni

W naszym przedszkolu grupa Motylki obchodzila Pierwszy Dzień Jesieni. Z tej okazji dzień poznały dary jesieni. Odgadywali zagadki, dowiedzieli się z połączenia jakich dwóch kolorów powstaje kolor pomarańczowy. Wykonaly pracę plastyczna Pania Jesien a następnie udały się na spacer.

Dzien Przedszkolaka

W naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Przedszkolak. Byly balony, zabawy, tańce oraz słodki poczęstunek. Dzień był radosny i wypełniony uśmiechem dzieci. Dzieci z okazji swojego święta otrzymały dyplomy i medal Super przedszkolala.

Motylki swoje pierwsze dni w przedszkolu spędziły na wspólnej zabawie. Dzieci poznały również Bezpieczna drogę do przedszkola – zasady ruchu drogowego.