Od najmłodszego do starszaka wszyscy świętują DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W tym dniu na dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Tęczowa Kraina” czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Panie Przedszkolanki. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, przedszkolne kino, bańki mydlane. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Symbolem tego dnia stały się różne kolory. Dlatego też wszystkie przedszkolaki można było spotkać ubrane na kolorowo.

Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.