W Tęczowej Krainie pożegnania nadszedł czas… i wakacje…

11 czerwca 2019 roku odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło i nadszedł czas wakacji oraz pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli  rodzice i zaproszeni goście.

Na początku wystąpiły dzieci z grup młodszych a następnie starszaki. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły i wierszykami pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole. Były wiersze, piosenki i wspaniałe tańce , które zachwyciły wszystkich. Słychać było achy, ochy i wielki aplauz na koniec uroczystości.

Na zakończenie najważniejszy punkt uroczystości- występ 6 latków. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach dzieci kończące przygodę z przedszkolem otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.