BEZPIECZNE WAKACJE 2019

24 czerwca 2019 roku Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Środzie Wielkopolskiej gościło przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej. Podczas spotkania przedszkolaki zapoznały się z zasadami bezpieczeństwa w czasie wypoczynku letniego. Funkcjonariusze pojawili się w przedszkolu w towarzystwie psa policyjnego.

Celem ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci i dorosłych.

Funkcjonariusze ze Środy edukowali dzieci na świeżym powietrzu, ta forma edukacji była wspaniałą okazją by rozmawiać o bezpieczeństwie najmłodszych nad wodą ale także w różnych innych sytuacjach.

Spotkanie w przedszkolu wywołało wśród przedszkolaków wiele emocji za co serdecznie dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej.