Pasowanie na Przedszkolaka

Poniedziałek 29 października był kolejnym dniem radości dla średzkich maluchów. Tym razem na przedszkolaków pasowane zostały dzieci z Przedszkola „Tęczowa Kraina”.

W sali pełnej odświętnie ubranych dzieci można było wyczuć wielkie emocje. Najmłodsi z entuzjazmem przystępowali kolejno do pasowania na przedszkolaka, którego dokonywała Karolina Łyskawa – dyrektor Przedszkola „Tęczowa Kraina”.

Podczas uroczystości nadano także nazwy grup. I tak grupie Sandry Barczak nadano miano „Pszczółek”, grupę Weroniki Felusiak nazwano „Krasnoludkami”, a grupa Tatiany Pawełczyk otrzymała nazwę „Tygryski”. Ponadto, jak na świeżego przedszkolaka przystało, każdy maluch na głowie miał biret w określonym kolorze: „Pszczółki” nosiły żółty, „Krasnoludki” wiśniowy, a „Tygryski” pomarańczowy. Tuż po pasowaniu, by świętować tak wyjątkowy dzień, dzieci zasiadły do smacznego poczęstunku.