Rewizyta przedszkolaków w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej

W piątek 5 października 2018 grupa Smerfy wraz z wychowawcą Panią Katarzyną Maciejewską i opiekunem Panią Jagodą Malinowską dotarła do  siedziby Policji  w Środzie Wielkopolskiej. przedszkolaki mogły obserwować pracę policjanta dyżurnego i dowiedziały się  w jakich sytuacjach oraz pod jaki numer alarmowy można do niego zadzwonić. Największą atrakcją była możliwość objęcia sterów radiowozu policyjnego. Dzieci podczas spotkania miały okazję  przypomnieć sobie w jaki sposób należy się zachować  w sytuacji kontaktu z groźnym i agresywnym psem.  Niezwykle emocjonujące było spotkanie z  psami  policyjnymi. Dzieci przywiozły ze sobą podziękowanie dla Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wlkp., za zajęcia dotyczące bezpieczeństwa, które policjanci przeprowadzili w naszym przedszkolu. Policjantom serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę i otwartość.